WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących
Publikacja z: 2017-03-22 14:02:05

19 marca 2017r.
Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski był na uroczystym ogłoszeniu werdyktu Kapituły XVI Konkursu WIELKOPOLSKI ROLNIK ROKU 2016 i wręczeniu dorocznych nagród Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Uroczystość odbyła się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.
 
17 marca 2017r.
W Starostwie Powiatowym w Kaliszu podpisano porozumienie pomiędzy powiatami kaliskim i pleszewskim, miastem Kalisz oraz gminami Blizanów i Opatówek w sprawie realizacji projektu partnerskiego pn. „Aglomeracja Kalisko-Ostrowska przyjazna rowerzystom – Budowa ścieżek rowerowych”. Ze strony Powiatu Pleszewskiego umowę podpisali Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski, Wicestarosta Eugeniusz Małecki i Skarbnik Powiatu Mariusz Gramala
     
Święto patrona w Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica było okazją do zawarcia porozumienia z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu w sprawie realizacji projektu edukacyjnego „Klasa akademicka”. Umowę podpisali: Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski, dyrektor Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie Lilla Deleszkiewicz oraz Dziekan Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej UE prof. dr hab. Krzysztof Malaga. Świadkami porozumienia byli: Wicestarosta Eugeniusz Małecki, Przewodniczący Rady Powiatu w Pleszewie Mirosław Kuberka oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Zenon Lisiak.    

16 marca 2017r.
Wicestarosta Pleszewski Eugeniusz Małecki uczestniczył w Spotkaniu Pleszewian w Poznaniu. Miejscem zjazdu było Collegium Chemicum Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na terenie nowego kampusu akademickiego „Morasko”.

Publikacja z: 2017-03-16 10:03:40

15 marca 2017r.

Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski był na oficjalnym pożegnaniu odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie st. bryg. mgr. inż. Jacka Jarusa.

Publikacja z: 2017-03-13 13:45:54

13 marca 2017r.

Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski uczestniczył w nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa Wielkopolskiego pod hasłem „Dziś i juto wielkopolskiego rzemiosła”, zorganizowanej w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu.

Publikacja z: 2017-03-13 09:51:09

11 marca 2017r.

Wicestarosta Pleszewski Eugeniusz Małecki był na XV Powiatowym Konkursie Ciast Domowego Wypieku i obchodach Dnia Kobiet w Ośrodku Kultury w Żegocinie.

Publikacja z: 2017-03-10 09:38:31

9 marca 2017r.
Na zaproszenie Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Dobrzycy Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski gościł na obchodach Dnia Kobiet w Nowym Świecie.

Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski i Wicestarosta Eugeniusz Małecki byli zaproszeni do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie na Jubileusz 5-lecia miejscowego Stowarzyszenia „Senior XXI” i Gminnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Starosta złożył jubilatom gratulacje, a w prezencie ofiarował drukarkę wielofunkcyjną.

7 marca 2017r.
Starosta Pleszewski Maciej Wasielewski uczestniczył w spotkaniu  z okazji Dnia Kobiet, zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrzycy.

 

   

Informacja: 1 do 5 z ogólnej liczby 910 wpisów