WROTA POWIATU PLESZEWSKIEGO - Oficjalny serwis ziemi pleszewskiej
Powrót do strony głównejDodaj do ulubionychUstaw jako startowąSerwis VideoPowiat na FacebookDrukuj tą stronęKontaktKliknij aby powrócić do stylu domyślnegoKliknij aby włączyć styl strony dla osób niedowidzących

Wojewoda na targach rolniczych w Marszewie

Wojewoda Wielkopolski Tadeusz Dziuba gościł w niedzielę 1 kwietnia na Wiosennych Targach Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ w Marszewie. Starostę Pleszewskiego Michała Karalusa pytał o aktualną sytuację w Pleszewie w związku ze skażeniem wody w wodociągu miejskim. Omawiano także temat przyszłości Centrum Edukacyjno-Wystawowego WODR w Marszewie. Wojewoda obejrzał wystawę, kupił słoik miodu rzepakowego na stoisku Rejonowej Spółdzielni Ogrodniczo-Pszczelarskiej z Pleszewa oraz zwiedził Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ogladał m.in. nowocześnie wyposażone laboratorium chemiczne i pracownie językowe.

marszewinter
Wojewoda Wielkopolski Tadeusz Dziuba (w środku) w obecności Starosty Pleszewskiego Michała Karalusa(drugi od lewej), Wiesławy Nowak, II Z-cy Dyrektora Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (pierwsza od lewej) oraz dyrekcji marszewskiej szkoły rolniczej.